Seimo darbas ir Seimo narių komentarai televizijos laidose 2025 m. balandžio 1-30 d.
Balandžio mėnesį televizijos bei interneto portalų laidose iš viso parodyti 329 reportažai ar pokalbių laidos, susijusios su Seimo darbu, Seimo narių veikla ar komentarais aktualiomis temomis.
Didžiausias dėmesys buvo skiriamas saugumo ir gynybos klausimams. Šia tema parodyti 66 reportažai ir pokalbiai. Teisėkūros klausimams skirti 55 reportažai ir pokalbiai, valdančiosios koalicijos ir vyriausybės veiklai bei mokestiniams pakeitimams – po 51 reportažą ir pokalbį, ekonomikos ir energetikos klausimams – 33 reportažai ir pokalbiai, kitai Seimo narių veiklai – 32 reportažai ir pokalbiai, socialinės apsaugos ir sveikatos klausimams – 20 reportažų ar pokalbių, parlamentinių išlaidų klausimams – 11 reportažų ir pokalbių, užsienio politikos klausimams – 10 reportažų ir pokalbių.
Balandžio mėnesį televizijos bei interneto portalų laidose iš viso kalbėjo 80 Seimo narių. Jose dažniausiai pasisakė Seimo narys Remigijus Žemaitaitis (80 kartų), Seimo Pirmininkas Saulius Skvernelis (79 kartus) bei Seimo narys Laurynas Kasčiūnas (63 kartus).
Seimo narys Algirdas Sysas televizijos bei interneto portalų laidose balandžio mėnesį pasisakė 26 kartus. Iš jų 11 kartų - TV3, 5 kartus - LNK, 4 kartus - Lrytas.tv, 3 kartus - LRT, 2 kartus - Info TV ir 1 kartą - Delfi.
