Algirdas Sysas
  • Darbotvarkė
  • Apie mane
  • Naujienos
  • Veikla seime
    • Pareigos
    • Spaudos konferencijos
    • Balsavimas
    • Pateikti teisės aktų projektai
      • Individualiai pateikti teisės aktų projektai
      • Seimo narių grupėje pateikti teisės aktų projektai
      • Individualiai pateikti pasiūlymai teisės aktų projektams
      • Seimo narių grupėje pateikti pasiūlymai teisės aktų projektams
    • Statistika
  • Laisvalaikis
  • Galerija
    • 2012-2016m. kadencija
    • 2008-2012m. kadencija
    • 2004-2008m. kadencija
    • 2000-2004m. kadencija
    • 1996-2000m. kadencija
  • Susisiekite
 
 
  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Pranešimas spaudai

Pranešimas spaudai

 

Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos

2015 m. gegužės 27 d. pagrindiniai Lietuvos interneto portalai ir laikraščiai, remdamiesi „Žinių radijo“ parengtu pranešimu „Seimo vicepirmininkas kritikuoja savus“, pradėjo platinti tikrovės neatitinkančią subjektyvią informaciją. Radijo laidoje „Pozicija“ aš, Seimo vicepirmininkas, socialdemokratas Algirdas Sysas, kalbėjau apie kandidatą į švietimo ministrus, kitus klausimus.

Pranešime pateiktos kelios citatos, iš kurių paminėtina ši: „Aš tikrai mačiau geresnių kandidatų – ir pirmasis, mano kolega Vydas Gedvilas, tikrai vertas to posto. Jis buvo Seimo pirmininkas, vicepirmininkas. Staigiai ištraukiama neaiškios kilmės (kandidatė – red.)“.

Šia citata paskelbta tikrovės neatitinkanti informacija, neva man naujoji švietimo ministrė yra neaiškios kilmės. Atsakingai pareiškiu, kad kalbėdamas apie ankstesnį kandidatą į švietimo ministrus Vydą Gedvilą, aš kalbėjau apie neaiškios kilmės, skirtingai vertinamas pažymas.

Siekdamas teisingos ir nešališkos informacijos skleidimo, prašau atsiprašyti suklaidintų skaitytojų ir paneigti neteisingą pokalbio interpretaciją. Savo ruožtu, noriu nuoširdžiai atsiprašyti švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės už nekorektišką žurnalistų poelgį.

 

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Algirdas Sysas

 

 

Reklaminis skydelis išsaugotas
28 Geg 2015
Ankstesnis straipsnis: Algirdas Sysas dalyvavo Vilniaus Challenge ištvermės varžybose Ankst Kitas straipsnis: Apie kandidatę ir žmogaus teises Toliau
LSDP logotipas LR seimo logotipas

A. Syso ofisas

Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius, Lietuva

Susisiekite

+370 699 05029
algirdas.sysas@lrs.lt

Paskyra Facebook tinkle
Copyright © 2025 Algirdo Syso tinklalapis. Visos teisės saugomos.
  •  
  •  
  •