Įvertino valdančiųjų siūlymus dėl pensijų: jie „stovi bankų pusėje“

Politikai Seime skirtingai žiūri į Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) siūlymus dėl to, kaip reikėtų taisyti pensijų kaupimo II pakopoje tvarką. Vienų nuomone, siūlymai bent jau iš dalies tikrai atliepia žmonių lūkesčius ir nuteikia viltingai, kitų įsitikinimu, ministerija „stovi bankų pusėje“, o ne žmonių, be to, ėmėsi tik kosmetinių korekcijų.

Savo ruožtu Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys, opozicijoje dirbančių Seimo socialdemokratų atstovas Algirdas Sysas kategoriškai neigiamai įvertino SADM siūlymus. „Ministerija ir toliau gelbėja šitą nevykusią sistemą. Vietoje to, kad būtų žmonių pusėje, pirmiausia, pasirūpintų jų teisėmis ir laisvėmis, stovi bankų pusėje ir visokiais būdais nori žmones išlaikyti toliau“, – Delfi komentavo Seimo narys.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/ivertino-valdanciuju-siulymus-del-pensiju-jie-stovi-banku-puseje.d?id=92781587Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/ivertino-valdanciuju-siulymus-del-pensiju-jie-stovi-banku-puseje.d?id=92781587

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.