Socialdemokratai kreipiasi į Vyriausybę ir Navickienę: klausia, kur nacionalinis vaiko garantijų planas

Lietuva galėtų pretenduoti į milijoninę Europos Sąjungos (ES) paramą vaikų skurdui mažinti, tačiau Vyriausybė Europos Komisijai (EK) lig šiol nėra pateikusi nacionalinio veiksmų plano dėl vaiko garantijos įgyvendinimo, sako socialdemokratai.

Siekdami išsiaiškinti, kodėl Europos Komisijai nėra pateiktas Lietuvos nacionalinis veiksmų planas dėl vaiko garantijos įgyvendinimo, pagal kurį Lietuvai būtų skiriamas finansavimas skurstantiems vaikams, socialdemokratai kreipiasi į Vyriausybę ir ministrę Moniką Navickienę.

Anot Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto nario Algirdo Syso, neaišku, kokiuose stalčiuose įstrigo nacionalinis veiksmų planas dėl vaiko garantijos įgyvendinimo.

„Mums nepavyksta susisiekti su valdininkais, atsakingais už šį planą. Jų tiesiog nėra – kaip ir paties plano, nors praėjusių metų pabaigoje žadėta, kad, nors ir pavėluotai, planas bus pateiktas aptarti sausio pabaigoje“, – stebisi parlamentaras.

Visas straipsnis čia: https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1935267/socialdemokratai-kreipiasi-i-vyriausybe-ir-navickiene-klausia-kur-nacionalinis-vaiko-garantiju-planas

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.