A. Sysas įvertino V. Blinkevičiūtės siūlymą dėl paramos skirstymo: įžvelgia vieną kliūtį

Seimui svarstant ateinančių metų valstybės biudžetą, socialdemokratų partijos pirmininkė paskelbė, esą milijardinę energetikos krizės padariniams švelninti skirtą paramą reikia skirstyti teisingiau – atsižvelgiant, kiek energijos suvartoja kiekvienas namų ūkis. Laidos 24/7 vedėjas Rimvydas Paleckis klausė Seimo nario Algirdo Syso, ar realus socialdemokratų lyderės siūlymas.

Visą laidą rasite čia: https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2022/11/12/news/a-sysas-ivertino-v-blinkeviciutes-siulyma-del-paramos-skirstymo-izvelgia-viena-kliuti-25144993/

Politikų iniciatyvos: dirbantiems iš namų – kompensacijos už elektrą ir papildomos dienos sveikatintis

Seimui teikiamos ir Darbo kodekso pataisos, kuriomis siekiama įpareigoti Vyriausybę nustatyti dienpinigių ir kitų komandiruočių išlaidų kasmetinio indeksavimo ir apmokėjimo tvarką. Tai numatančią Darbo kodekso pataisą įregistravo Seimo nariai Tomas Tomilinas ir Algirdas Sysas. Siūloma, kad darbuotojo komandiruotės metu darbuotojui paliekamas jo darbo užmokestis.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/politiku-iniciatyvos-dirbantiems-is-namu-kompensacijos-uz-elektra-ir-papildomos-dienos-sveikatintis-662-1955874?copied


Kodėl lietuviai miršta anksti?

Lietuviai – vis dar vieni trumpiausiai gyvenančių žmonių Europoje. Po mūsų tik Rumunija ir Bulgarija. Vieno atsakymo, kas lemia trumpą Lietuvos gyventojų gyvenimo trukmę, nėra. Anot sociologų  tokius rodiklius lemia įvairių veiksnių kompleksas. 

Diskutuoja: Vilniaus universiteto sociologijos mokslų daktaras Daumantas Stumbrys, Seimo narys Algirdas Sysas ir Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė.

Visa laida čia: https://www.ziniuradijas.lt/laidos/atviras-pokalbis/kodel-lietuviai-mirsta-anksti?video=1

Laisvadienių skaičius Lietuvoje: mažinti, didinti ar neliesti

Praėjęs, šios savaitės pirmadienis buvo įsiterpęs net tarp 4 laisvadienių. Kai kas laisvas dienas prasiilgino, nes jos sutampa ir su mokinių atostogomis. Laisvadienių skaičius Lietuvoje – mažinti, didinti ar neliesti, nes pasiektas aukso vidurys? Apie tai laidoje „Info komentarai su Arnu Mazėčiu“ diskutavo ekspertai.

Socialdemokratas, Seimo Socialinių reikalų komiteto narys Algirdas Sysas atkreipė dėmesį į kitą aspektą – kiek laisvadienių sutampa su savaitgaliais.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/laisvadieniu-skaicius-lietuvoje-mazinti-didinti-ar-neliesti.d?id=91651411

Dviračio žinios. Vilija Blinkevičiūtė: mums seniai reikėjo socialdemokratų analitinio centro!

Sekdami konservatorių pavyzdžiu, Vilija Blinkevičiūtė ir Algirdas Sysas nusprendžia įkurti socialdemokratų analitinį centrą. Kokio pobūdžio veikla jame bus vykdoma?

Visa laida čia: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000240769/dviracio-zinios-vilija-blinkeviciute-mums-seniai-reikejo-socialdemokratu-analitinio-centro

Daugiau straipsnių...

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.