Tarptautinė kovos su skurdu diena. Kaip atrodo Lietuva?

Žinių radijo laidoje „Atviras pokalbis“ apie skurdą diskutavo Swedbank ekonomistas Nerijus Mačiulis, Socialinių tyrimų centro bendradarbė Elena Kocai, Seimo narys Algirdas Sysas, socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja Eglė Samoškaitė.

Visą diskusiją galite pasiklausyti čia:

https://www.ziniuradijas.lt/laidos/atviras-pokalbis/tarptautine-kovos-su-skurdu-diena-kaip-atrodo-lietuva?video=1

Diskusija „ Aukštojo mokslo gydymas. Ar vaistai veiksmingi?“

Lietuvos studentų sąjunga, siekdama plėtoti dialogą aukštojo mokslo klausimais tarp NVO sektoriaus ir politinių partijų atstovais diskutavo, ar visi priimti sprendimai dėl aukštojo mokslo reformos bei krepšelių paskirstymo buvo tikslingi, ar tokio rezultato buvo tikimasi? Kokių pokyčių bei atitinkamų sprendimų reikėtų imtis formuojant aukštojo mokslo politiką?

O galbūt aukštojo mokslo gydymui vartojami vaistai yra tinkami ir nereikia keisti nieko?

Diskusiją galite pasižiūrėti čia:

https://www.facebook.com/lss.lt/videos/499281733873033/

 

Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių Asamblėjos susitikimas Varšuvoje

Po beveik 10 metų pertraukos įvyko Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių Asamblėjos susitikimas. Susitikimo metu buvo pasikeista nuomonėmis apie Lietuvos – Lenkijos bendradarbiavimą įvairiuose srityse.

Pagrindinis vizito tikslas buvo atgaivinti nuolatinius Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių Asamblėjos posėdžius.

2019 m. minėsime 25-ąsias Lietuvos – Lenkijos sutarties pasirašymo metines. Lenkijos parlamentarai išsakė priekaištus, kad Lietuva iki šiol nėra įvykdžiusi dalies savo įsipareigojimų.

 

Seimo narių komentarų pasiskirstymas televizijos laidose

Rugpjūčio 1–31 d. televizijos naujienų laidose iš viso kalbėjo 56 Seimo nariai. Pažymėtina, kad LRT laidose kalbėjo 35 Seimo nariai, LNK – 33, BTV – 27, TV3 – 23, Lrytas.tv – 16, Info TV – 6.

Velomaratonas 2018

Rugpjūčio 19 d. Vilniaus miestą išjudino didžiausias dviračių renginys, kuriame dalyvavo Seimo narys Algirdas Sysas. Šiemet jis nusprendė dalyvauti ir profesionalų TOYOTA Semi – Sport važiavime dviračiu, ir ERGO mėgėjų važiavime dviračiais. 

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.