A. Sysas pakartotinai prašo VRK atsakymo, ar „Naisių vasaroje“ buvo politinės reklamos

Seimo socialdemokratų partijos frakcijos narys Algirdas Sysas kreipės į Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininkę Laurą Matjošaitytę dėl informacijos TV seriale „Naisių vasara“ pripažinimo politine reklama.

A.Sysas į VRK kreipėsi dar 2016 m. birželio 7 d siekdamas gauti išaiškinimą dėl TV3 eteryje 2016 m. transliuoto serialo „Naisių vasara“, kurio mecenatu ir sumanytoju prisistatinėjo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Jis tuo metu vedė partijos kandidatų į Seimą sąrašą 2016 m. Seimo rinkimuose. Tuomet Seimo narys A. Sysas iš VRK gavo atsakymą, kad pradėtas tyrimas, suburta darbo grupė iš komisijos narių. Tačiau nuo to laiko - jokios informacijos.

Skaityti daugiau...

Algirdui Sysui Rumunijos prezidento valstybės apdovanojimas

Sausio 30 d. Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupės pirmininkui Algirdui Sysui buvo įteiktas Rumunijos prezidento Klauso Iohannis apdovanojimas – Nacionalinis ordinas "Už nuopelnus" karininko kryžius. Šis apdovanojimas skiriamas už nuolatinį indėlį į Rumunijos ir Lietuvos Respublikos parlamentinių santykių plėtrą ir stiprinimą.

 

Kaip valdžia tyčiojasi didindama algas biudžetininkams

Seimas šioms Kalėdoms mestelėjo smulkią dovanėlę viešojo sektoriaus darbuotojams – mokytojams, pareigūnams, kultūros, socialiniams, valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojams šiek tiek padidino atlyginimus, t. y. pora eurų pakėlė darbo užmokesčio bazinį dydį.

Ar dėl to šiems žmonėms Kalėdos, kiti metai bus šviesesni? Vargu. Nes toks valdančiųjų „patrupinimas“ rodo nejautrumą valstybės sektoriaus darbuotojų problemoms. Trečdalis mokytojų uždirba iki 500 eurų. Jų, kaip ir kitų, gaunančiųjų atlyginimus iš biudžeto, algos buvo nurėžtos per krizę ir įšaldytos iki šiol. Krizė jiems tęsiasi, nes keli eurai to įšalo netirpdo, juolab kad kainos per tą laiką smarkiai padidėjo, metinė infliacija dabar kur kas didesnė nei minėtas algų padidinimas.

Visą straipsnį galite rasti čia:

http://lzinios.lt/lzinios/Komentarai/kaip-valdzia-tyciojasi-didindama-algas-biudzetininkams/255931

VI Kauno rogainingas

Gruodžio 2 d. Seimo narys Algirdas Sysas kartu su Dariumi Kalvaičiu dalyvavo VI Kauno rogaininge. Rogainingas yra ilgo nuotolio komandinės varžybos, reikalaujančios tiek maršruto planavimo, tiek ir orientavimosi (navigacijos) vietovėje tarp kontrolinių punktų naudojantis tos vietovės žemėlapiu.

Nors buvo šalta, šlapia ir purvina norinčių išbandyti savo jėgas nusprendė apie 300 dalyvių. Orientavimosi su dviračiais rungtyje dalyvavo apie 20 komandų. Būtent šią grupę pasirinko ir „Oj Negerai“ komanda (A. Sysas, D. Kalvaitis). Sušlapę, pavargę, bei purvinį jie laimingai pasiekė finišą po 4val.17 min. surinkę 2690 taškų.

Siūlo apmokestinti ir didesnes pensijas, o sportuojančius ar šokančius – paskatinti pinigais

Sportuojantys žmonės galėtų mokėti mažiau mokesčių, bet gaunantys didesnes pensijas, prie bendros valstybės gerovės turėtų prisidėti labiau.

Visą straipsnį galite perskaityti čia: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/siulo-apmokestinti-ir-didesnes-pensijas-o-sportuojancius-ar-sokancius-paskatinti-pinigais.d?id=76372989

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.