Šildymo kompensacijos. Ar jos apsaugos žmones nuo energetinio skurdo?

Lietuvoje prasidėjo šildymo sezonas. Šiemet šildymo ir karšto vandens kompensacijas galės gauti daug daugiau žmonių, uždirbančių vidutines pajamas. Jos priklausys ne tik tiems, kurie naudojasi centralizuotu šildymo tiekimu. Kompensacijos skiriamos šešiems mėnesiams, dėl jų galima kreiptis visą sezoną, o jas skiriant, gyventojų turtas nebus vertinamas. Tad – kam priklauso šildymo ir karšto vandens kompensacija? Ar žmonės apie tai pakankamai informuoti?

Diskutuoja: Vilniaus miesto savivaldybės Socialinių išmokų skyriaus vedėja Ieva Paberžienė, Seimo narys, socialdemokratas Algirdas Sysas, energetikos ekspertas Vidmantas Jankauskas, Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo vadovė Aistė Adomavičienė.

Antroji laidos dalis. Kam labiausiai naudingas parlamentinis tyrimas dėl vidaus reikalų ministrės A. Bilotaitės veiksmų ir riaušių prie Seimo?

Komentuoja naujienų agentūros ELTA vyriausiasis redaktorius Vytautas Bruveris, Mykolo Romerio universiteto politologas Vytautas Dumbliauskas.

Visa laida čia: https://www.ziniuradijas.lt/laidos/dienos-klausimas/sildymo-kompensacijos-ar-jos-apsaugos-zmones-nuo-energetinio-skurdo?video=1

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.