Nuo sausio tėvų laukia pokyčiai: vaiko priežiūros atostogų turės eiti ir tėčiai, keisis išmokų tvarka

Nuo sausio vaikų susilaukusiems tėvams vaiko priežiūros atostogų tvarka jau bus kitokia nei iki šiol – Seimas antradienį pritarė pakeitimams, kuriais numatoma kiekvienam iš tėvų skirti po du neperleidžiamus vaiko priežiūros atostogų mėnesius, keisti vaiko priežiūros atostogų trukmę ir išmokų tvarką.

„Pirmiausia turėčiau padėkoti Socialdemokratų partijos rūpintojėliui, kuris taip rūpinasi mūsų dorybe. (...) Atsakykite man, mieli kolegos, jeigu šiandien ši sistema yra tokia gera, kodėl visą laiką mažėja gimstamumas? Jeigu sistema būtų labai gera, tai gimstamumas turėtų eiti į viršų. Bet, vadinasi, kažkas su šia sistema blogai. (...)

Man labai keista girdėti kolegos pasakymą – aš Seimo narys, vaiką žiūrėjau ir paėmiau dar ir vaiko pinigus. Tai čia kietas vaikinas buvo, nes dar ir pinigus pasiėmė, o mama liko nedrausta, metus negavo atlyginimo. O paskui stebimės, kodėl ta kolegos žmona turės mažesnę pensiją. Sako – šeimoje laimėjau. Bet man atrodo, jeigu jūs taip šeima rūpinatės, tai šeimą sudaro ne tik vyras Seimo narys, bet ir žmona, kuri augina to vyro vaikus“, – kalbėjo A. Sysas.

Visas straipsnis čia: https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1728457/nuo-sausio-tevu-laukia-pokyciai-vaiko-prieziuros-atostogu-tures-eiti-ir-teciai-keisis-ismoku-tvarka

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.