Lietuvos moterų organizacijai – Europos Parlamento apdovanojimas

Rugsėjo 29 d. Lietuvos moterų lobistinei organizacijai Vilniuje buvo iškilmingai įteiktas Europos piliečio apdovanojimas.

Šį apdovanojimą Europos Parlamentas kasmet teikia organizacijoms ir projektams, reikšmingai prisidedantiems prie pilietiškumo ir europinių vertybių stiprinimo. Kandidatus siūlo Europos Parlamento nariai. Iš pradžių atrenkami kiekvienos ES šalies laimėtojai, o vėliau iš jų – visos ES laureatai.

Lietuvos moterų lobistinę organizaciją (www.lmla.lt) apdovanoti pasiūlė Europos Parlamento narė, jo Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė (Socialistai ir demokratai). Ši skėtinė organizacija, vienijanti 15 regioninių moterų organizacijų, aktyviai siekia užtikrinti lygias lyčių galimybes visose Lietuvos gyvenimo srityse.

Iškilminga apdovanojimo ceremonija vyko Europos namuose. Ceremonijoje dalyvavo EP narė V. Blinkevičiūtė, LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Algirdas Sysas, Lyčių lygybės instituto atstovai ir šioje srityje dirbančių Lietuvos institucijų atstovai.

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.