Ar turtuoliai nusipelnė neapykantos?

Neseniai žiniasklaidos portalai pranešė, jog  turtingiausiu Lietuvos žmogumi įvardijamas pagrindinis „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas Nerijus Numavičius, nuo 2015 metų birželio gyvenantis Londone, 2016 metų pajamas deklaruos ir mokesčius mokės tik Jungtinėje Karalystėje.

N.Numavičius į Didžiąją Britaniją 2015 metais išvyko, vedęs ekonomistę Kaetaną Leontjevą. Verslininko advokatė Olga Petroševičienė BNS tuomet sakė, kad N.Numavičius gyventi į Didžiąją Britaniją išvyko laikinai, nesikreipė dėl „Tax Residency“ statuso ir toliau mokės mokesčius Lietuvoje, tačiau vėliau paaiškėjo, kad jis tapo ir Didžiosios Britanijos mokesčių mokėtoju. Bent jau šiemet N.Numavičius neketina sugrįžti gyventi į Lietuvą, rašė BNS.

Apie tai Žinių radijo laidoje laidoje "Atviras pokalbis" diskutavo „Haner“ vadovas Arvydas Avulis, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda, Seimo Socialinių reikalų komiteto pirmininkas Algirdas Sysas.

Visą laidą galite pasižiūrėti ir pasiklausyti čia: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/atviras-pokalbis/ar-turtuoliai-nusipelne-neapykantos?video=1

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.