Pranešimas spaudai

 

Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos

2015 m. gegužės 27 d. pagrindiniai Lietuvos interneto portalai ir laikraščiai, remdamiesi „Žinių radijo“ parengtu pranešimu „Seimo vicepirmininkas kritikuoja savus“, pradėjo platinti tikrovės neatitinkančią subjektyvią informaciją. Radijo laidoje „Pozicija“ aš, Seimo vicepirmininkas, socialdemokratas Algirdas Sysas, kalbėjau apie kandidatą į švietimo ministrus, kitus klausimus.

Pranešime pateiktos kelios citatos, iš kurių paminėtina ši: „Aš tikrai mačiau geresnių kandidatų – ir pirmasis, mano kolega Vydas Gedvilas, tikrai vertas to posto. Jis buvo Seimo pirmininkas, vicepirmininkas. Staigiai ištraukiama neaiškios kilmės (kandidatė – red.)“.

Šia citata paskelbta tikrovės neatitinkanti informacija, neva man naujoji švietimo ministrė yra neaiškios kilmės. Atsakingai pareiškiu, kad kalbėdamas apie ankstesnį kandidatą į švietimo ministrus Vydą Gedvilą, aš kalbėjau apie neaiškios kilmės, skirtingai vertinamas pažymas.

Siekdamas teisingos ir nešališkos informacijos skleidimo, prašau atsiprašyti suklaidintų skaitytojų ir paneigti neteisingą pokalbio interpretaciją. Savo ruožtu, noriu nuoširdžiai atsiprašyti švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės už nekorektišką žurnalistų poelgį.

 

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Algirdas Sysas

 

 

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.