Seime surengta konferencija apie pedagogų vaidmenį įgyvendinant švietimo strategiją

2015 m. gegužės 25 d. Seime vyko konferencija ,,Pedagogų vaidmuo įgyvendinant švietimo strategiją: ugdymo turinio teorijos ir praktika“. Šią konferenciją surengė Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas kartu su Lietuvos pedagogų asociacija.

Konferencijoje dalyvavo Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto nariai, Lietuvos pedagogų asociacijų vadovų tarybos nariai, Švietimo ir mokslo ministerijos vadovai, užsienio šalių ambasadų atstovai.

Renginio dalyviai aptarė ugdymo turinio teoriją ir praktiką: tiksliuosius, humanitarinius, menų, gamtos ir socialinių ugdymo dalykų, pedagogų vaidmens šiuolaikinėje švietimo sistemoje iššūkius, galimybes ir patirtį.

Konferencijos dalyvius pasveikino Seimo Pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas. Pedagogų bendruomenei jis palinkėjo racionaliai ir šiuolaikiškai spręsti svarbius nūdienos klausimus, pastebėdamas, kad švietimas turėtų žengti koja kojon su greitai besikeičiančio kasdienio gyvenimo iššūkiais.

Linkėdamas produktyvaus darbo, jis paragino konferencijos dalyvius ištrūkti iš nesibaigiančių reformų rato, pateikti kuo daugiau siūlymų Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto nariams, kad diskusija neliktų vien problemų ir nuogąstavimų išsakymu.

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.