Susitikimas Seime su užsienio šalių studentais

Jau antrus metus Seimo narys Algirdas Sysas, bendradarbiaudamas su Socialinių mokslų kolegijos dėstytoju Flavijumi STREIANU, Seime priėmė studentus, kurie atvyko į Lietuvą studijuoti iš įvairių šalių (Kamerūno, Nigerijos, Baltarusijos, Turkijos, Portugalijos, Ukrainos, Ispanijos, Rumunijos, Azerbaidžano, Prancūzijos). Studentams, pirmą kartą apsilankius Seime, buvo suorganizuota ekskursija, vėliau vyko diskusija su Seimo nariu. Kadangi studentai buvo labai žingeidus, diskusija buvo labai gyva ir įdomi. Viešnagė Seime paliko didelį įspūdį studentams.

KITU ŽVILGSNIU. 2019 m. biudžeto išlaidos socialinei apsaugai. Kokie pokyčiai laukia?

2018 lapkričio 14 d. TV diskusija. Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos televizijos studijoje Seimo nariai diskutavo apie numatomą finansavimą socialinei apsaugai 2019 m. Dalyvauja Rimantė Šalaševičiūtė, Algimantas Dumbrava, Juozas Rimkus, Algirdas Sysas.

 

Diskusiją galite pasižiūrėti čia:

 

https://www.youtube.com/watch?v=84Zrs2Wwv3Q

 

 

DELFI Diena. Ką darys dotacijos netekę Palucko socdemai

Kas išgelbės Gintauto Palucko socialdemokratus, kuriems už rinkimų pažeidimus atimta pusės milijono eurų dotacija? Ar tikrai Vyriausiajai rinkimų anoniminį skundą parašė bendrapartiečiai? O galbūt tai buvusių bendražygių, dabar jau naujos – Socialdemokratų darbo partijos – narių kerštas?

Į visus klausimus atsakimus rasite čia:

https://www.delfi.lt/video/laidos/delfi-diena/delfi-diena-ka-darys-dotacijos-neteke-palucko-socdemai-ir-manifesta-pries-valdanciuosius-skelbiantys-liberalai.d?id=79579979

Tarptautinė kovos su skurdu diena. Kaip atrodo Lietuva?

Žinių radijo laidoje „Atviras pokalbis“ apie skurdą diskutavo Swedbank ekonomistas Nerijus Mačiulis, Socialinių tyrimų centro bendradarbė Elena Kocai, Seimo narys Algirdas Sysas, socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja Eglė Samoškaitė.

Visą diskusiją galite pasiklausyti čia:

https://www.ziniuradijas.lt/laidos/atviras-pokalbis/tarptautine-kovos-su-skurdu-diena-kaip-atrodo-lietuva?video=1

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.