Ar turtuoliai nusipelnė neapykantos?

Neseniai žiniasklaidos portalai pranešė, jog  turtingiausiu Lietuvos žmogumi įvardijamas pagrindinis „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas Nerijus Numavičius, nuo 2015 metų birželio gyvenantis Londone, 2016 metų pajamas deklaruos ir mokesčius mokės tik Jungtinėje Karalystėje.

N.Numavičius į Didžiąją Britaniją 2015 metais išvyko, vedęs ekonomistę Kaetaną Leontjevą. Verslininko advokatė Olga Petroševičienė BNS tuomet sakė, kad N.Numavičius gyventi į Didžiąją Britaniją išvyko laikinai, nesikreipė dėl „Tax Residency“ statuso ir toliau mokės mokesčius Lietuvoje, tačiau vėliau paaiškėjo, kad jis tapo ir Didžiosios Britanijos mokesčių mokėtoju. Bent jau šiemet N.Numavičius neketina sugrįžti gyventi į Lietuvą, rašė BNS.

Apie tai Žinių radijo laidoje laidoje "Atviras pokalbis" diskutavo „Haner“ vadovas Arvydas Avulis, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda, Seimo Socialinių reikalų komiteto pirmininkas Algirdas Sysas.

Visą laidą galite pasižiūrėti ir pasiklausyti čia: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/atviras-pokalbis/ar-turtuoliai-nusipelne-neapykantos?video=1

Nykštietiškas triatlonas 2017

Gegužės 20 d. „2A“ komanda (A. Sysas ir A. Kuznecovienė) dalyvavo ištvermės varžybose – „Nykštietiškas triatlonas“. Nuotykių lenktynės "Nykštietiškas triatlonas" – tai turistinis-pramoginis-sportinis renginys (turintis varžybų požymius), apimantis bėgimą, orientavimosi sportą, irklavimą baidarėmis, važiavimą kalnų dviračiais (MTB) ir specialias rungtis bei užduotis. Įveikę visus iššūkius, patyrę didelį adrenalino pliūpsnį „2A“ komanda trasą įveikė puikiu rezultatu – 5 val. 6 min.

 

Paskutinės Darbo kodekso batalijos

Apie pagrindinės Darbo kodekso batalijas buvo diskutuojama ir Info TV laidoje „Info diena. Komentarai“. Laidoje dalyvavo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Algirdas Sysas ir Vilniaus universiteto profesorius, LR Darbo kodekso rengėjas Tomas Davulis.

Visą pokalbį galite pasiklausyti čia:

http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/info-diena-dienos-komentaras/ziurek-dienos-komentaras-58

Ką Seimas nuspręs dėl Darbo kodekso?

 

Apie Darbo kodekso pakeitimus ir įsigaliojimą Žinių radijo laidoje „Aktualusis interviu“ diskutavo Socialinių reikalų ir darbo viceministrė Eglė Radišauskienė, Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas, socialdemokratas Algirdas Sysas, Seimo liberalų sąjūdžio frakcijos vadovas Eugenijus Gentvilas.

Visą diskusiją galite pasiklausyti čia:

http://www.ziniuradijas.lt/laidos/aktualusis-interviu/ka-seimas-nuspres-del-darbo-kodekso?video=1

LRT radijo laidoje "Ryto garsai"

Kalbos apie senstančią visuomenę ir orumo neužtikrinančias pensijas netyla jau ne vienerius metus. Visą savaitę šia tema diskutuojama LRT radijo laidoje „Ryto garsuose“. Gegužės 17 d. studijoje diskutavo ir Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Algirdas Sysas, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas, Seimo Ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotojas Dainius Kreivys.

Visą diskusiją galite pasiklausyti čia:

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013668884/ryto_garsai_2017_05_17_06_30#wowzaplaystart=6125000&wowzaplayduration=5545000

nuo 01:42:00

Visos teisės saugomos © 2013 Algirdo Syso svetainė. sukūrė: Luxus Creations.